Sat 3 Feb 2024
7:30 pm - 10:00 pm (CET)
Studio Twarda, Twarda 42, Warszawa, Poland, 00-105
Polish - polski
Tatiana Cichocka: Click to Show Email or +48601805049.
This event ended on Sat 3 Feb 2024.

Dragon Dance
Karnawałowe misterium miejskie Movement Medicine
Spontan - jak to u mnie:))) wpadajcie potańczyć. Jest potrzeba zabawy
Nie wiem jak u Was, ale mnie się ten styczeń bardzo dłużył, wydawał się trwać kilka miesięcy. Ale nowe energie zaczynają się wreszcie powoli otwierać. Pluton już wszedł do Wodnika, a za chwilę oficjalnie wchodzimy w rok chińskiego drzewnego Smoka. W kręgu celtyckim to będzie Imbolc, wiosna wyśle już swoje pierwsze sygnały roślinom – wychodzimy już z tej ciemności, wracamy do życia!
To jest niezwykły czas. Bezzprecedensowy. Wielowymiarowo i symbolicznie. Smoki wracają. Czyli nasze wewnętrzne siły kreowania światów, piękna, obfitości, budzą się. Kundalini, energia seksualna i energia duszy i serca - połączone. Nasza moc - budzi się. Zaprasza się rewolucja w świecie. Osobistym i szerszym. Stary świat odchodzi. Czas zacząć to świadomie zapraszać.
Wiele z nas było zblokowanych w działaniach, dopiero otwiera się ta przestrzeń nowego, więc często bardziej przeczuwamy o czym to jest, niż wiemy. Fajnie poodkrywać to w ruchu, wejść w przestrzeń poza umysłem, ucieleśnić, poczuć. Do czego mnie to zaprasza? Co chcę robić? Jakie moje jakości, czy talenty się teraz budzą? Co jest moim celem, do czego moja dusza śpiewa? W jaki sposób chcę budować to nowe we mnie i wokół? W relacjach, w pracy, w tym, jak żyję?
Przyjdźcie ucieleśnić te nowe energie, poczuć je, poznać od środka. To pradawna wiedza, zapisana w naszych komórkach. Będziemy jej dotykać, smakować ją, ruszać się w niej. Razem. Zmiennokształtność to bazowa szamańska praktyka – a przy tym świetna zabawa. To najprostsza i najgłębsza, bo intymna, wewnętrzna i przy tym radosna forma spotkania z nowym. Można to zrobić jednocześnie głęboko i na lekko. Taka to już moja jakość Mnie samej tego bardzo potrzeba, bo jako osoba o wrażliwym wróżkowym ciele, znoszę dość ciężko te transformacje i mocne wstrząsy, zmiany energetyki zachodzące teraz na Ziemi. Jesteśmy tymi, na których czekamy.
Zapraszam do zabawy.
Tatiana Cichocka, nauczycielka Movement Medicine