Monthly on the 16th
10:00 am - 2:00 pm (IST)
בית התרבות שוהם, בית התרבות, מרכז, Israel, 1234
Hebrew - עברית
View Upcoming Dates
Sat 16 Mar 2024 @ 10:00 am - 2:00 pm (IST) Tue 16 Apr 2024 @ 10:00 am - 2:00 pm (IDT) Thu 16 May 2024 @ 10:00 am - 2:00 pm (IDT) Sun 16 Jun 2024 @ 10:00 am - 2:00 pm (IDT) Tue 16 Jul 2024 @ 10:00 am - 2:00 pm (IDT) Fri 16 Aug 2024 @ 10:00 am - 2:00 pm (IDT) Mon 16 Sep 2024 @ 10:00 am - 2:00 pm (IDT) Wed 16 Oct 2024 @ 10:00 am - 2:00 pm (IDT) Sat 16 Nov 2024 @ 10:00 am - 2:00 pm (IST) Mon 16 Dec 2024 @ 10:00 am - 2:00 pm (IST) Show More

האלמנטים שבטבע: אדמה, אש, מים ואוויר

כמורי דרך ומשאב לחיים